Regulamin : Deja :: pracownia ceramiki i rekodzieła : oryginalna ceramika łowicka

Regulamin

 

Informacje ogólne

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem http://www.ceramika.lowicz.pl/  prowadzony jest przez Pracownię Ceramiki i Rękodzieła "DeJa" Jadwiga Dębska z siedzibą w Łowicz ul. Lniana 5/7, NIP 834-127-41-39, Regon 750302335, zwaną dalej Sprzedającym.
 2. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.
 3. Sklep realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Polski.
 4. Z uwagi na specyfikę sprzedawanych towarów które są rękodziełem, klient nie ma możliwości zamówienia kilku wyrobów identycznych; mogą to być wyłącznie wyroby podobne o bardzo zbliżonych do siebie parametrach i cechach, jednak mogące różnić się w niewielkim stopniu wymiarem, odcieniem, kształtem.
 5. Każdy wyrób zawiera własnoręcznie naniesiony przez twórcę identyfikator  "DEJA"  

Składanie zamówienia

 1. Zamówienia są przyjmowane na stronie http://www.ceramika.lowicz.pl/ . Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronie sklepu i przesłanie go do sklepu.
 2. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia „formularza zamówienia”. Przesłanie formularza odbywa się automatycznie.
 3. Zamówienie może złożyć wyłącznie osoba pełnoletnia (w przypadku Klienta będącego konsumentem) lub przedsiębiorca.
 4. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. w których brakuje numeru telefonu lub adresu e-mail. Są one niezbędne do potwierdzenia zamówienia.  
 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. 
 7. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiany jest paragon lub na życzenie Klienta faktura VAT.
 8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (cena brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia i nie ulega podwyższeniu nawet w przypadku wzrostu cen towarów. Cena nie uwzględnia kosztów wysyłki.
 9. Termin wysyłki wyrobów dostępnych w pracowni wynosi od 1 (priorytet) do 3 dni roboczych (przesyłka ekonomiczna), od daty potwierdzenia zamówienia. Termin wysyłki wyrobów wykonywanych pod zamówienie zależy od rodzaju wyrobu i możliwości technicznych pracowni. W związku z powyższym, termin realizacji zamówienia musi być uzgadniany indywidualnie z klientem. Za datę potwierdzenia zamówienia uznaje się datę wpływu płatności na konto PEKAO S.A. 57 1240 3347 1111 0010 5290 5897 lub wybór opcji wysyłki za pobraniem.
 10. W przypadku braku towaru w magazynie pracowni Zamawiający jest informowany o tym fakcie (oraz o związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia lub jego anulowaniu). Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

 

Koszt przesyłki przy wpłacie przelewem:

          przesyłka ekonomiczna -10,00zł ;   

          przesyłka priorytetowa  - 13,00zł      

Koszt przesyłki za pobraniem - 15,00zł 

Przy przekroczeniu wartości zamówienia 300,00 zł (brutto), przesyłka będzie dostarczona na koszt Sprzedającego.

Towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Podczas odbioru towaru Klient zobowiązany jest do sprawdzenia stanu przesyłki. W sytuacji, gdy przesyłka jest uszkodzona, należy spisać odnośny protokół w obecności pracownika Poczty Polskiej.

Realizacja zamówienia

 1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. 
 2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  - płatność za pobraniem, 
  - przelew bankowy na konto Sprzedającego.
 3. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", zamówienie jest realizowane w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Reklamacje i zwroty

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" konsument może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od otrzymania towaru, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W takim przypadku konsument zobowiązany jest na własny koszt odesłać towar na adres Sklepu.
 2. W przypadku niezgodności towaru z umową, klientowi będącemu konsumentem, przysługują roszczenia i uprawnienia określone w ustawie z dnia 27.07.2012 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego  (Dz.U. 2002 r., Nr 141, poz. 1176 z p.zm.)
 3. Oświadczenia związane z wykonywaniem przez konsumenta prawa wynikających z ustawy o której mowa w ust. 2, konsument ma prawo składać Sklepowi w dowolnej formie (telefonicznie, za pośrednictwem poczty e-mail, listownie itp.), na adresy i numery telefonów wskazane na stronie internetowej Sklepu.

 

Postanowienia końcowe

 1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności Sklepu są poufne. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych", w żadnym wypadku, ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom, ani innym podmiotom. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo w szczególności do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania i usunięcia.

Kolekcje produktów

Zadzwoń lub napisz!

Jestem do Państwa dyspozycji:
pn-pt w godz. od 9-18, sob od 10-14

Zadzwoń:  tel. 600 066 577
Napisz email: deja@ceramika.lowicz.pl

O firmie - kim jesteśmy

Jestem rodowitą Łowiczanką, lubię dane mi miejsce na Ziemi, lubię tutejszą kulturę i obyczaje. Nie potrafię stać obok. Postanowiłam utrwalać folklor łowicki na swój sposób w ceramice.

więcej

Kontakt - zadzwoń i zapytaj

Zapraszam do miejsca, w którym króluje rękodzieło artystyczne. Znajduje się tu ceramika użytkowa i dekoracyjna: anioły, misy, kubki, czy komplety deserowe. Łowicka sztuka ludowa to moja pasja, której uzewnętrznieniem są moje wyroby ceramiczne, wykorzystujące łowickie wzory. Każdy z nich jest jedyny i niepowtarzalny. Taka ceramika nadaje się idealnie na prezent. Organizuję także warsztaty ceramiczne. Wejdź na http://ceramika.lowicz.pl po więcej szczegółów.

więcej

 • wiosenny zestaw deserowy

copyright © 2013 www.ceramika.lowicz.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl