O nas : Deja :: pracownia ceramiki i rekodzieła : oryginalna ceramika łowicka

O nas

Witam w mojej małej krainie sztuki położonej w sercu zabytkowego i malowniczego miasta Łowicz.
Odwiedzając Pracownię Ceramiki i Rękodzieła „DeJa”, przekraczasz magiczny portal do miejsca, gdzie towarzyszyć Ci będzie ma wspaniała ceramika – unikalne i niepowtarzalne wyroby z gliny, takie jak chociażby: przepiękne anioły ceramiczne, czy też mniejsze aniołki ceramiczne oraz szeroko pojęta
ceramika dekoracyjna. Odwiedzając naszą internetową galerię z rękodziełem masz 100%-ową pewność, że dany anioł, czy aniołek ceramiczny jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju oraz, że to prawdziwie polska ceramika najwyższej jakości.

Tworzone przeze mnie rękodzieło artystyczne jest barwne jak cały folklor łowicki, który wyraża się jako rozliczne księżackie motywy i łowickie wzory.


Wyroby ceramiczne ze znakiem „DeJa” to najczystsza, płynąca z głębi duszy sztuka ludowa, lecz w nowatorskim i lekko modernistycznym wydaniu, co może zainteresować także i młodszych Internautów.

Zwieńczenie mej pracy stanowi jednak nie tylko ceramika artystyczna i ceramika
ozdobna, lecz także i użytkowa. Stąd w mej ofercie znajdują się m.in. przeróżne dzbany, misy, talerze, czy zestawy stołowe. Wszystkie one doskonale nadają się na niezwykle cenną pamiątkę z Łowicza lub okazjonalny prezent dla rodziny, przyjaciół, klientów bądź kontrahentów.

Łowicz i okolice, czyli: Żelazowa Wola, Arkadia, Nieborów, czy Walewice to miejsca, które raz w życiu trzeba zobaczyć.

Dodam w sekrecie, że organizuję także warsztaty ceramiczne, podczas których można doświadczyć, co to naprawdę rzemiosło artystyczne oraz rękodzieło ludowe.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam. W przypadku zainteresowania, jakichkolwiek pytań, czy sugestii jestem do Państwa dyspozycji.

Będzie mi także niezmiernie miło gościć Państwa w mych skromnych progach.

Z wyrazami szacunku,

Jadwiga Dębska

Pracowania Ceramiki i Rękodzieła „DeJa”

 Kontakt:

e-mail: deja@ceramika.lowicz.pl

tel. 600 066 577

Polecam swoją stronę internetową na Facebook

 

 

Kolekcje produktów

Zadzwoń lub napisz!

Jestem do Państwa dyspozycji:
pn-pt w godz. od 9-18, sob od 10-14

Zadzwoń:  tel. 600 066 577
Napisz email: deja@ceramika.lowicz.pl

O firmie - kim jesteśmy

Jestem rodowitą Łowiczanką, lubię dane mi miejsce na Ziemi, lubię tutejszą kulturę i obyczaje. Nie potrafię stać obok. Postanowiłam utrwalać folklor łowicki na swój sposób w ceramice.

więcej

Kontakt - zadzwoń i zapytaj

Zapraszam do miejsca, w którym króluje rękodzieło artystyczne. Znajduje się tu ceramika użytkowa i dekoracyjna: anioły, misy, kubki, czy komplety deserowe. Łowicka sztuka ludowa to moja pasja, której uzewnętrznieniem są moje wyroby ceramiczne, wykorzystujące łowickie wzory. Każdy z nich jest jedyny i niepowtarzalny. Taka ceramika nadaje się idealnie na prezent. Organizuję także warsztaty ceramiczne. Wejdź na http://ceramika.lowicz.pl po więcej szczegółów.

więcej

  • wiosenny zestaw deserowy

copyright © 2013 www.ceramika.lowicz.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl